mry-yantra-icon-mobile

Yoga Basic mokytojų studijos 2024 m. rugpjūčio 9-25 d.

2024 m. rugpjūčio 9-25 d.

Mai Ram Yoga ašrame Augustijonų g. 2, Vilnius 

Mai Ram Yoga Basic asanų ir pranajamos praktika – tai sudėtingesnė penkiolikos pamokų praktika. Ją sudaro gilesnės asanų ir pranajamos technikos, kurias atliekant pasišalina įvairios įtampos, reiškiasi stabilumas ir vystosi koncentracija. 

M.R.Y. Basic praktika padeda įsiklausyti į kūną ir nešališkai save stebint išmokti atsipalaiduoti, paleisti įtampas bei teigiamai  save transformuoti.

 

Intensyvių studijų metu bus dėstoma Mai Ram Yoga Basic metodika, klasikinės jogos filosofija, jogos anatomija, asanų ir pranajamos technikos, atsipalaidavimo ir meditacijos praktikos.

Yoga Basic I studijų kursą sudaro 220 ak. val.

 

Yoga Basic I Level studijas dėstys: 
Guru Mai Ram suteiks iniciaciją į Mai Ram Yoga mokytojo sadhaną.

 

Mai Ram Yoga

Basic I LEVEL Teacher

 

Yoga Basic I – tai metodika, skirta tiek praktikuojantiems jogą, tiek ir jogos mokytojams, instruktoriams, dirbantiems jogos centruose, sporto ir sveikatingumo įstaigose, mokyklose ar kitose įstaigose. 

 Yoga Basic I metodika lavina koncentraciją, savistabą, padeda įvaldyti kūno ir proto funkcijas bei išlaikyti sveikatingumą, skatina savižiną, padeda adaptuotis prie vykstančių gyvenimo pokyčių.
 
I kurso Yoga Basic I dėstomi dalykai:
 • jogos filosofija;
 • šventraščio “Guru šlovinanti giesmė” studijavimas ir rečitavimas;
 • sanskrito pradmenys;
 • jogos anatomija;
 • Yoga Basic I lygio asanų ir pranajamos technikos;
 • Sūrja Namaskaro ir Čandra Namaskaro praktikos;
 • meditacijos pradmenys;
 • atsipalaidavimo technika.

  

 Išlaikius teorinį ir praktinį egzaminus, mokytojui suteikiama:

 • sertifikatas, suteikiantis teisę dėstyti pagal Yoga Basic I ir Yoga Open asanų ir pranajamos metodikas;
 • mokytojo vadovas, kuriame išdėstomos Yoga Basic I lygio jogos mokytojui būtinos jogos sąvokos;
 • Yoga Basic I metodikos vadovas;
 • Jogos anatomijos vadovas;
 • Iniciacija į MRY Basic I lygio mokytojo sadhaną.

 

 

Y O G A   B A S I C   I 

praktikos

  

Mai Ram Yoga Intro (1 val.) – tai asanų ir pranajamos seka, skirta visiems žmonėms, norintiems susipažinti su MRY mokykla bei pradėti savo individualią praktiką nuo asanos įvaldymo. 

 

Mai Ram Yoga Open (1 val. 15 min.) – tai penkių pamokų praktika, prieinama visiems. Yoga Open yra glausta, pradinio lygio kūno padėčių seka, kurią įvaldžius galima judėti giliau ir pereiti prie Yoga Basic lygio praktikos.

 

Mai Ram Yoga Basic (1 val. 30 min.) asanų ir pranajamos praktika – tai sudėtingesnė penkiolikos pamokų praktika. Ją sudaro gilesnės asanų ir pranajamos technikos, kurias atliekant pasišalina įvairios įtampos, reiškiasi stabilumas ir vystosi koncentracija.

 

Joga Nidra (1 val. 15 min.) jogos miegas, gilaus atsipalaidavimo praktika. 

 

Sūrja Namaskara (sanskr. सूर्य नमस्कार sūrya namaskāra)  20 min. – Saulės pasveikinimas ir visko, ką ji reprezentuoja makro ir mikrokosminiu lygmeniu, garbinimas.

 

Čandra Namaskara (sanskr. चन्द्र नमस्कार candra namaskāra) 30 min. – Mėnulio pasveikinimas. Praktikuojant jogą ir siekiant reiškinių įžvalgos svarbu atsižvelgti į Saulės pastovumą bei Mėnulio fazes, kurios nuo jaunaties iki pilnaties ir atgal besikeisdamos daro įtaką Žemei, gyvūnijai, augmenijai, žmogaus kūnui, protui ir emocijoms.

 

Išsamesnė informacija:

Kursų kaina, išsami dienotvarkė, papildoma informacija suteikiama susisiekus su mumis ir užpildžius dalyvio registracijos formą.

Registracija vykdoma iki 2024 m. liepos 20 d.
Registruojama tel. +370 640 416 69 arba el. p. info@mairamyoga.lt.

 

 

 

 

OM Tat Sat